2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme dranken- en vendingvoorzieningen Vitens N.V.
Beschreibung: Zie leidraad. NB (extra toelichting/opmerking): In tegenstelling tot en in navolging op deze 'Aankondiging van de gunning van een opdracht' dan wel afkondiging is de geschatte waarde, (= geen geraamde waarde wat daarentegen overigens wel het geval is bij dit formulier 30) t.b.v. formulier '17 - Aankondiging van een opdracht', ad circa 240000 euro in eerste instantie/beginsel o.b.v. 1 jaar exclusief BTW en exclusief totale cumulatieve gemiddelde indexering geprognotiseerd i.v.m. het enigszins onvoorspelbare karakter van dergelijke raamovereenkomsten.
Interne Kennung: VITENS_2025_0024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15894500 Lebensmittel für Verkaufsautomaten, 55400000 Servieren von Getränken
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3x12 maanden.