2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud, beheer en doorontwikkeling websites
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst middels deze aanbesteding met één leverancier die de beste prijs-kwaliteitverhouding heeft ingediend, een raamovereenkomst af te sluiten voor het beheer, onderhoud en doorontwikkelen van websites op basis van DatoCMS. De opdracht omvat het structureel beheren van DatoCMS, het doorontwikkelen van de website naar toekomstige wensen (waaronder AI-gestuurde functionaliteiten zoals chatbots, gepersonaliseerde content en geautomatiseerde zoekfunctionaliteiten), het beheren van bestaande API-koppelingen en integraties, en het ontwikkelen van nieuwe koppelingen met interne en externe systemen. Dit alles zodat de website blijvend voldoet aan de (toekomstige) wensen en behoeften van diverse stakeholders van ROC Mondriaan. € 1.628.000,00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan 4 keer met 1 jaar verlengd worden.