366784-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie hali widowiskowo-sportowej „Orbita” przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie hali widowiskowo-sportowej „Orbita” przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług w zakresie sprzątania, czyli wykonywanie wszystkich czynności związanych z utrzymaniem czystości Hali widowiskowo-sportowej „Orbita”, znajdującej się przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu.
Vorherige Bekanntmachung: 218223-2025
Interne Kennung: ZP/4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp - Konieczność zagwarantowania ciągłości usługi sprzątania obiektu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania do 40 % z założonej liczby 3500 roboczogodzin świadczenia usług sprzątania na potrzeby organizowanych Wydarzeń. W takim przypadku Wykonawcy nie będzie przysługiwało roszczenie względem Zamawiającego z tego tytułu. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia o 30 % z założonej liczby 3500 roboczogodzin świadczenia usług sprzątania na potrzeby Wydarzeń. W wyniku zastosowania prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zwiększeniu adekwatnie do faktycznego zakresu wykonania umowy.