2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW Raamovereenkomst onderhoud bomen, gemeente Weert
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Het snoeien van bomen; b. Het rooien en vellen van bomen en bijkomende werkzaamheden; c. Planten van bomen en bijkomende werkzaamheden; d. Het verwerken van vrijgekomen materialen; e. Het treffen van verkeersmaatregelen; f. Opname boomkenmerken.
Interne Kennung: WEE2021-11
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90670000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung des städtischen und ländlichen Raumes
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: RAW Raambestek Onderhoud bomen 2022-2025, WEE2011-11-P1
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: 1 Het snoeien van bomen; 2 Het rooien en vellen van bomen en bijkomende werkzaamheden; 3 Planten van bomen en bijkomende werkzaamheden; 4 Het verwerken van vrijgekomen materialen; 5 Opname boomkenmerken; 6 Het treffen van verkeersmaatregelen. Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie op verlenging van 1 keer 2 jaar.