366793-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Post- und Kurierdienste – Postdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostdiensten
BeschreibungPostdiensten voor de BedrijfsvoeringsPartner, gemeente Barendrecht, gemeente Albrandswaard, gemeente Ridderkerk en de NV BAR Afvalbeheer. Zie aantallen in hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst gaat in op 1 november 2026 en heeft een initiële looptijd van 12 maanden tot en met 31 oktober 2027.