366808-2026 - Wettbewerb
Spanien – Bestattungsbedarf – Contracte de subministrament d'articles funeraris
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contracte de subministrament d'articles funeraris
Beschreibung: Objecte L'objecte consisteix en l'establiment d'un Sistema Dinàmic d'Adquisició per a la selecció i l'homologació de proveïdors i la contractació successiva, durant la seva vigència, del subministrament sota demanda d'articles funeraris destinats a l'activitat ordinària de la Funerària de Terrassa, incloent-hi la posada a disposició, lliurament i, si escau, muntatge/col·locació d'aquells elements que ho requereixin, determinin a cada comanda.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39296000 Bestattungsbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39296100 Särge, 44911100 Marmor, 39296000 Bestattungsbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: URNES, RELIQUIARIS, JOIES I BOSSES PER URNES
Beschreibung: AQUEST LOT INCLOU EL SUBMINISTRAMENT D'URNES, RELIQUIARIS, JOIES I BOSSES PER URNES
Los: LOT-0002
Titel: Categoria 2: FÈRETRES I SUDARIS
Beschreibung: AQUEST LOT INCLOU EL SUBMINISTRAMENT DE FÈRETRES I SUDARIS
Haupteinstufung (cpv): 39296100 Särge
Los: LOT-0003
Titel: Categoria 3: LÀPIDES I TAPES PER A NÍNXOLS
Beschreibung: AQUEST LOT INCLOU EL SUBMINISTRAMENT DE LÀPIDES I TAPES PER A NÍNXOLS
Haupteinstufung (cpv): 44911100 Marmor
Los: LOT-0004
Titel: Categoria 4: MATERIAL TANATOPRÀXIA
Beschreibung: AQUEST LOT INCLOU EL SUBMINISTRAMENT DE MATERIAL TANATOPRÀXIA