See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTARCZANIE MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH I ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH DO CENTRALNEJ STERYLIZATORNI WRAZ Z NAJMEM SYSTEMU CENTRALNEGO DOZOWANIA ŚRODKÓW WG 7 PAKIETÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i środków dezynfekcyjnych do Centralnej Sterylizatorni do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1A-1G do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie zawierającego pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia min. 12 miesięcy od daty dostarczenia. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego asortymentu w ramach wartości zawartej umowy. 5. Pozostałe warunki zamówienia określają projekty umów, stanowiące załącznik nr 3A oraz 3B do SWZ.
Interne Kennung: 67/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i środków dezynfekcyjnych do Cen-tralnej Sterylizatorni do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1A do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie zawierającego pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia min. 12 miesięcy od daty dostarczenia. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego asortymentu w ramach wartości zawartej umowy. 5. Pozostałe warunki zamówienia określają projekty umów, stanowiące załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i środków dezynfekcyjnych do Cen-tralnej Sterylizatorni do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1B do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie zawierającego pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia min. 12 miesięcy od daty dostarczenia. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego asortymentu w ramach wartości zawartej umowy. 5. Pozostałe warunki zamówienia określają projekty umów, stanowiące załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i środków dezynfekcyjnych do Cen-tralnej Sterylizatorni do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1C do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie zawierającego pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia min. 12 miesięcy od daty dostarczenia. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego asortymentu w ramach wartości zawartej umowy. 5. Pozostałe warunki zamówienia określają projekty umów, stanowiące załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i środków dezynfekcyjnych do Centralnej Sterylizatorni do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1D do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie zawierającego pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia min. 12 miesięcy od daty dostarczenia. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego asortymentu w ramach wartości zawartej umowy. 5. Pozostałe warunki zamówienia określają projekty umów, stanowiące załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i środków dezynfekcyjnych do Centralnej Sterylizatorni do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1E do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie zawierającego pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia min. 12 miesięcy od daty dostarczenia. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego asortymentu w ramach wartości zawartej umowy. 5. Pozostałe warunki zamówienia określają projekty umów, stanowiące załącznik nr 3B do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i środków dezynfekcyjnych do Cen-tralnej Sterylizatorni do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1F do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie zawierającego pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia min. 12 miesięcy od daty dostarczenia. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego asortymentu w ramach wartości zawartej umowy. 5. Pozostałe warunki zamówienia określają projekty umów, stanowiące załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i środków dezynfekcyjnych do Centralnej Sterylizatorni do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1G do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie zawierającego pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia min. 12 miesięcy od daty dostarczenia. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego asortymentu w ramach wartości zawartej umowy. 5. Pozostałe warunki zamówienia określają projekty umów, stanowiące załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 7