2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandweer Keuringen PPMO
Beschreibung: Veiligheidsregio Brabant-Noord (VRBN) voert een marktconsultatie uit ter voorbereiding op een voorgenomen aanbesteding voor medische keuringen van repressieve brandweermedewerkers, waaronder het Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO). Met deze marktconsultatie wil VRBN inzicht krijgen in de markt, de uitvoerbaarheid van de opdracht, mogelijke aandachtspunten en de wijze waarop de dienstverlening het beste kan worden ingericht. Geïnteresseerde marktpartijen worden uitgenodigd om mee te denken en de bijgevoegde vragenlijst in te vullen. De voorgenomen opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van medische keuringen voor repressieve brandweermedewerkers van Veiligheidsregio Brabant-Noord. De totale omvang van de opdracht wordt indicatief geraamd op circa € 125.000 per jaar. Het betreft onder andere aanstellingskeuringen, PPMO-keuringen, ROL-keuringen, duikerskeuringen en rijbewijskeuringen.
Interne Kennung: I2026.005
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Veiligheidsregio Brabant-Noord (VRBN) voert een marktconsultatie uit ter voorbereiding op een voorgenomen aanbesteding voor medische keuringen van repressieve brandweermedewerkers, waaronder het Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO). Met deze marktconsultatie wil VRBN inzicht krijgen in de markt, de uitvoerbaarheid van de opdracht, mogelijke aandachtspunten en de wijze waarop de dienstverlening het beste kan worden ingericht. Geïnteresseerde marktpartijen worden uitgenodigd om mee te denken en de bijgevoegde vragenlijst in te vullen.
Interne Kennung: 1