366853-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartung von Gleisen – Bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej na linii kolejowej nr 310 Kobierzyce-Piława Górna, oraz linii nr 319 na odcinku Strzelin-Kondratowice-Łagiewniki, jako linie zrewitalizowane, na których nie jest prowadzony ruch pociągów. CPV 50225000-8.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej na linii kolejowej nr 310 Kobierzyce-Piława Górna, oraz linii nr 319 na odcinku Strzelin-Kondratowice-Łagiewniki, jako linie zrewitalizowane, na których nie jest prowadzony ruch pociągów. CPV 50225000-8.
BeschreibungBieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej na linii kolejowej nr 310 Kobierzyce-Piława Górna, oraz linii nr 319 na odcinku Strzelin-Kondratowice-Łagiewniki, jako linie zrewitalizowane, na których nie jest prowadzony ruch pociągów. CPV 50225000-8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne KennungNI.2720.36.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungBieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej na linii kolejowej nr 310 Kobierzyce-Piława Górna, oraz linii nr 319 na odcinku Strzelin-Kondratowice-Łagiewniki, jako linie zrewitalizowane, na których nie jest prowadzony ruch pociągów. CPV 50225000-8.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.