See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor kleine herstellingen van de weginfrastructuur
Beschreibung: Raamcontract voor het uitvoeren van kleine werken aan wegenis - voetpaden - parkeerplaatsen en andere weginfrastructuur op het grondgebied van de Stad Diest
Interne Kennung: DOD-2025/1643b
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOD-2025/1643b - 1
Beschreibung: Raamcontract kleine wegeniswerken
Interne Kennung: 2025/1643
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DOD-2025/1643b
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/1643
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud