366858-2026 - Wettbewerb
Polen – Leichtlastwagen – Dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 tony dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 tony dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 tony dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne KennungPZP/TD-OBD/04731/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPZP/TD-OBD/04731/2026 - Zadanie nr 1
BeschreibungDostawa 8 szt. samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t z napędem 4x4, nadwozie typu Furgon (3 - osobowy).
Interne KennungPZP/TD-OBD/04731/2026 - Zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelPZP/TD-OBD/04731/2026 - Zadanie nr 2
BeschreibungDostawa 2 szt. samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t z napędem 4x4, nadwozie typu Furgon (6 - osobowy).
Interne KennungPZP/TD-OBD/04731/2026 - Zadanie nr 2