See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Content - Springer BSL
Beschreibung: Bohn Stafleu van Loghum biedt als uitgeverij studenten, professionals en bestuurders in de gezondheidszorg betrouwbare Nederlandstalige vakinformatie, educatieve uitgaven en diensten voor opleiding en beroepsuitoefening. Dit zijn journals, premium abonnementen en e-book collecties 16 hogescholen
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Prijs kwaliteit verhouding 16 hogescholen nemen deel aan deze overeenkomst
Interne Kennung: 1