2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
Beschreibung: Kompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
Interne Kennung: 312/313/NZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: Kompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji