2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taaltrainingen
Beschreibung: De opdracht betreft het verzorgen van taaltrainingen voor de deelnemende organisaties. De opdracht is verdeeld in drie percelen: (1) klassikale taaltrainingen, (2) gepersonaliseerde periodieke taaltrainingen en (3) gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen. Per perceel wordt beoogd één raamovereenkomst met één dienstverlener te sluiten. Maximale omvang per raamovereenkomst/perceel (looptijd: maximaal vier jaar): Perceel 1 - Klassikale taaltrainingen: 4.600 trainingen Perceel 2 - Gepersonaliseerde periodieke taaltrainingen: 4.600 trainingen Perceel 3 - Gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen: 730 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen per perceel gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.
Interne Kennung: IUC25-680
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Klassikale taaltrainingen
Beschreibung: Het verzorgen van klassikale taaltrainingen. Maximale omvang Perceel 1: 4.600 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indexering en verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Gepersonaliseerde periodieke taaltrainingen
Beschreibung: Het verzorgen van gepersonaliseeerde periodieke taaltrainingen. Maximale omvang Perceel 2: 4.600 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen
Beschreibung: Het verzorgen van gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen. Maximale omvang Perceel 3: 730 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.
Interne Kennung: 3