366956-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Wynajem namiotów wystawowych, stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem na konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem namiotów wystawowych, stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem na konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wynajem namiotów wystawowych stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem w celu przeprowadzenia konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” oraz wykonanie prostej materiałowej ścianki promocyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje transport montaż i demontaż 30 namiotów wystawienniczych wraz z wyposażeniem obejmującym 2 stoły i 4 krzesła w każdym namiocie, dystrybucja prądu o napięciu 230 V do 15 namiotów (połowy), 2 gniazdka elektryczne w każdym z 15 namiotów, w którym będzie rozdystrybuowany prąd. Dodatkowo wykonawca zapewni scenę wraz z oświetleniem, oświetleniowcem, nagłośnieniem i akustykiem oraz agregatem zasilającym scenę wraz z jej wyposażeniem oraz wykonanie ścianki materiałowej promocyjnej, która po zakończeniu zostanie przekazana dla Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungOP-IV.272.43.2026.ANNJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 360 pkt 2 ustawy, Wykonawca jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Załączniki nr 4 i 5 do SWZ). 2.Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 3. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (w formie elektronicznej –podpis kwalifikowany). W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym osób udzielających pełnomocnictwa. Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VII ust.1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy /usługi wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 10 do SWZ. 6. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 7. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, na zasadach określonych w art. 118 ustawy, przedstawia, wraz z oświadczeniami, o których mowa w ust. 1, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby, zgodnie z katalogiem dokumentów określonych w Rozdziale VII SWZ. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby stanowi Załącznik nr 6 do SWZ. 8. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 9. Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) określa SWZ. 10. Zamawiający określa w §10 projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ, wymagania określone w art. 95 ustawy 11. Zmiany umowy zostały przewidziane w § 11 projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 3 do SWZ): 2.Zgodnie z art. 455 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający dopuszcza, w szczególności zmianę postanowień niniejszej umowy w zakresie: 1) terminu wykonania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 2 umowy (w takim zakresie, w jakim będzie to niezbędne w celu dostosowania postanowień umowy do zaistniałego stanu prawnego lub faktycznego), w przypadku: a) wystąpienia okoliczności, których nie można było przewidzieć w dniu zawarcia umowy lub podczas jej realizacji, na które Strony nie miały wpływu, a które istotnie utrudniają wykonanie umowy w całości lub w części, przez które Strony rozumieją m.in. wystąpienie siły wyższej (tj. klęski żywiołowej, stanu wojennego, stanu wyjątkowego, żałoby narodowej), b) działań osób trzecich lub organów władzy publicznej, które skutkowałyby zawieszeniem lub niemożnością prowadzenia działań w celu terminowej lub prawidłowej realizacji umowy (m.in. wydanie, uchwalenie aktów prawnych uniemożliwiających wykonanie przedmiotu umowy), 2) kwoty wynagrodzenia, o którym mowa w § 4 ust. 1 umowy, w przypadku zmiany stawki podatku VAT.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522530 Zelte, 39522000 Planen, Segel für Boote, Windsurfbretter oder Segelkarren, Sonnensegel, Markisen, Zelte und Campingausrüstungen, 31527260 Beleuchtungssysteme, 32342400 Akustische Geräte, 22461000 Kataloge, 39154100 Messestände
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wynajem namiotów wystawowych stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem w celu przeprowadzenia konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” oraz wykonanie prostej materiałowej ścianki promocyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje transport montaż i demontaż 30 namiotów wystawienniczych wraz z wyposażeniem obejmującym 2 stoły i 4 krzesła w każdym namiocie, dystrybucja prądu o napięciu 230 V do 15 namiotów (połowy), 2 gniazdka elektryczne w każdym z 15 namiotów, w którym będzie rozdystrybuowany prąd. Dodatkowo wykonawca zapewni scenę wraz z oświetleniem, oświetleniowcem, nagłośnieniem i akustykiem oraz agregatem zasilającym scenę wraz z jej wyposażeniem oraz wykonanie ścianki materiałowej promocyjnej, która po zakończeniu zostanie przekazana dla Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.