366979-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten – Przebudowa drogi powiatowej nr 1930D w miejscowości Chrząstawa Mała, gm. Czernica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa drogi powiatowej nr 1930D w miejscowości Chrząstawa Mała, gm. Czernica
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych oraz optymalizację dokumentacji projektowej. Roboty budowlane polegać mają na przebudowie drogi 1930D na odcinku drogi powiatowej 1930D od Nadolic Wielkich ul. Borowa, do mostu na rzece Graniczna na długości 2590 m (dz. nr 336 obręb Nadolice Wielkie i dz. nr 130 obręb Chrząstawa Mała). Roboty budowlane obejmują między innymi budowę kanalizacji deszczowej, wymianę konstrukcji i nawierzchni jezdni oraz jej poszerzenie do szerokości 5,50 – 6,00 m oraz wybudowanie chodnika o szerokości 1,50 m – 3,00 m (w zależności od warunków terenowych), przebudowę istniejącej infrastruktury, wycinkę kolidujących z inwestycją drzew oraz wprowadzenie docelowej organizacji ruchu, w systemie wybuduj, tj: wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi powiatowej 1930D w m. Chrząstawa Mała. Roboty budowlane realizowane będą w oparciu o: 1) zoptymalizowaną przez Wykonawcę dokumentację projektową opracowanej przez Drogtim - Adam Pawłucki, ul. Spokojna 14, 55-093 Kątna, 2) aktualne zaświadczenie nr 343/2023 z dnia 30.10.2023r. w sprawie braku sprzeciwu do zgłoszenia złożonego w dniu 6.10.2023 w sprawie zamiaru przystąpienia do przebudowy drogi powiatowej nr 1930D, 3) Opis Przedmiotu Zamówienia, 4) Specyfikację Warunków Zamówienia, 5) ofertę Wykonawcy wraz z Tabelą Elementów Rozliczeniowych, 6) umowę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi wymaganiami stawianymi Wykonawcy, w tym w zakresie z art. 438 ust. 1 ustawy PZP, obowiązki wykonawcy w ramach wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu umowy i inne, zostały ujęte m.in. w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), projekcie umowy wraz z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, opracowaniach środowiskowych, dokumentacji padań podłoża gruntowego, warunkach technicznych, uzgodnieniach, stanowiącymi załączniki do SWZ (integralna część SWZ) – Plik ZIP dostępny link https://zp.powiatwroclawski.pl/Przebudowa_drogi_1930D.zip
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45100000 Baureifmachung, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233140 Straßenarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233140 Straßenarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen