366980-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kehrfahrzeuge – Technické služby Letovice – Dodávka multifunkčního komunálního vozidla
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnické služby Letovice – Dodávka multifunkčního komunálního vozidla
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu nového profesionálního multifunkčního komunálního vozidla s pohonem 4x4 v provedení osič výměnných nástaveb. Nástavba – Zametací nástavba, Sypací nástavba. Dále bude vozidlo vybaveno Sněhovou radlicí, a to dle požadavků zadavatele (dále jen „zboží“).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTS Letovice - auto