2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie Beheersysteem Openbare Ruimte Gemeente Dronten
Beschreibung: Gemeente Dronten (TeamsAfval, reiniging & civieltechnisch & Accommodatiebeheer en Groentechnischbeheer) wenst de huidige overeenkomst voort te zetten met Antea Group Nederland B.V., voor een periode van 4 jaar én een mogelijkheid tot een verlenging van twee keer één jaar vanaf 1 juli2025. De redenen (motivatie) hiervoor staan opgenomen in bijgevoegd motivatiedocument. €300.000 over 4 jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheersysteem Openbare Ruimte
Beschreibung: Gemeente Dronten (TeamsAfval, reiniging & civieltechnisch & Accommodatiebeheer en Groentechnischbeheer) wenst de huidige overeenkomst voort te zetten met Antea Group Nederland B.V., voor een periode van 4 jaar én een mogelijkheid tot een verlenging van twee keer één jaar vanaf 1 juli2025. De redenen (motivatie) hiervoor staat in bijgevoegd motivatiedocument beschreven. €300.000 over 4 jaar
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme