2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fietsenkelder Stationsgebied Hilversum
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is om een Overeenkomst met een Opdrachtnemer af te sluiten voor het realiseren van de fietsparkeerkelder, die voldoet aan alle specificaties en eisen en aan de toezeggingen van de Opdrachtnemer, ten behoeve van de gemeente Hilversum. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne Kennung: 1917483
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1