See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 15, ul. Grochowa 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 15, ul. Grochowa 23 na zasadach i ilościach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZSP15-1/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zabudowa i instalacje (pakiet nr 1)
Beschreibung: Zabudowa i instalacje (pakiet nr 1) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Meble gotowe (pakiet nr 2)
Beschreibung: Meble gotowe (pakiet nr 2) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Fotele i taborety (pakiet nr 3) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Beschreibung: Fotele i taborety (pakiet nr 3) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: AGD (pakiet nr 4)
Beschreibung: AGD (pakiet nr 4) zgodnie z załącznikiem rn 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Monitory (pakiet 5) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Beschreibung: Monitory (pakiet 5) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Rolety (pakiet nr 6)
Beschreibung: Rolety (pakiet nr 6) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Sprzęt sportowy (pakiet nr 7)
Beschreibung: Sprzęt sportowy (pakiet nr 7) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Szafki metalowe i innego typu, sejfy (pakiet nr 8)
Beschreibung: Szafki metalowe i innego typu, sejfy (pakiet nr 8) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Wyposażenie laboratoryjne (pakiet nr 9)
Beschreibung: Wyposażenie laboratoryjne (pakiet nr 9) zgodnie załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr9
Los: LOT-0010
Titel: Tablice (pakiet nr 10)
Beschreibung: Tablice (pakiet nr 10) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 10