367115-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie dokumentacji projektowej budowy mostu przez rzekę Odrę wraz z budową nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 138 w m. Połęcko
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej budowy mostu przez rzekę Odrę wraz z budową nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 138 w m. Połęcko
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji techniczno–prawnej wraz z uzyskaniem opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, w tym decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) lub innej decyzji, wynikającej z prawa budowlanego, umożliwiającej realizację robót budowlanych zgodnie z obowiązującym prawem oraz standardami bezpieczeństwa ruchu drogowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne KennungWZP.2910.112.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001