See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów budowlanych do wykonania podłogi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych do wykonania podłogi. 1) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: 2) Spis zamawianych artykułów zawarty jest w formularzach asortymentowo – cenowych: a. Część 1 zamówienia, tj. Załącznik nr 1a do Formularza ofertowego będącym załącznikiem nr 1 do SWZ i stanowi jego integralną część. b. Część 2 zamówienia, tj. Załącznik nr 1b do Formularza ofertowego będącym załącznikiem nr 1 do SWZ i stanowi jego integralną część 3) Wszystkie dostarczone materiały stanowiące przedmiot zamówienia, muszą być fabrycznie nowe, dostarczone do Zamawiającego w oryginalnych opakowaniach producenta, muszą posiadać na opakowaniach zewnętrznych logo i nazwę producenta oraz opis zawartości w języku polskim, posiadać nienaruszone cechy pierwotnego opakowania. 4) Miejsce dostarczenia zamawianych artykułów: ul. Ludwika Narbutta 85 pok. 129a, 02-524 Warszawa. 5) Wszystkie materiały budowlane muszą być rozpakowane i wniesione do pokoju 129a w dniu dostawy.
Vorherige Bekanntmachung: 358875-2026
Interne Kennung: ZP_1_2026_WMT_WMT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben, 44113200 Steinplatten, 44111800 Mörtel (Baumörtel)
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: grunt i klipsy dystansowe
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben
Los: LOT-0013
Titel: gres i fuga
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113200 Steinplatten, 44111800 Mörtel (Baumörtel)