See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr dodavatele projekčních prací stavby „Revitalizace Radničního náměstí a okolí v Šenově“
Beschreibung: Předmětem této zakázky je zpracování projektových dokumentací stavby ve specifikovaných stupních a výkon dalších odborných činností pro tyto přípravné fáze staveb, zejména inženýrské činnosti spočívající ve vyřízení vydání územního rozhodnutí a stavebních povolení, jakož i výkonu autorského dozoru v souvislosti se stavbou, respektive souborem staveb, s názvem „Revitalizace Radničního náměstí a okolí v Šenově“. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výběr dodavatele projekčních prací stavby „Revitalizace Radničního náměstí a okolí v Šenově“