2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak incl. glasbewassing
Beschreibung: LingeRijn wenst met één opdrachtnemer een overeenkomst te sluiten voor de schoonmaakwerkzaamheden en de glasbewassing voor alle locaties. Deze overeenkomst draagt bij aan de volgende doelstelling: Schone en veilige omgeving voor leerlingen, medewerkers en overige (school/pand) gebruikers. Hierbij is het van belang dat de schoonmaak flexibel en wendbaar is en inspeelt op de vervuiling van dat moment, communicatielijnen kort zijn en de opdrachtnemer affiniteit heeft met de omgeving en doelgroep. De geschatte opdrachtwaarde ligt rond de € 950.000 euro per jaar voor de zes locaties totaal.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om de aanbesteding te verrichten via een Europese Openbare procedure. Er is gekozen voor het volgen van een openbare procedure omdat: De transactiekosten van de inschrijvers van een normaal niveau zijn. Ondanks dat gunning plaatsvindt op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding en inschrijvers wordt gevraagd kwaliteitsdocumenten in te dienen, is er geen sprake van een uitzonderlijke offerte uitwerking; Aanbestedende dienst een proportioneel aantal inschrijvingen bij de gekozen procedure verwacht op basis van recent uitgevoerde marktoriëntatie, waardoor met een Europese openbare procedure de meest passende mate van concurrentie kan worden gegenereerd; De gevraagde dienstverlening relatief standaard is binnen de van toepassing zijnde markt. Het onderscheidend vermogen tussen de marktpartijen zit met name in de inrichting van de dienstverlening.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaak en glasbewassing
Beschreibung: LingeRijn wenst met één opdrachtnemer een overeenkomst te sluiten voor de schoonmaakwerkzaamheden en de glasbewassing voor alle locaties. Deze overeenkomst draagt bij aan de volgende doelstelling: Schone en veilige omgeving voor leerlingen, medewerkers en overige (school/pand) gebruikers. Hierbij is het van belang dat de schoonmaak flexibel en wendbaar is en inspeelt op de vervuiling van dat moment, communicatielijnen kort zijn en de opdrachtnemer affiniteit heeft met de omgeving en doelgroep. € 950.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een overeenkomst te sluiten, in het kader waarvan gedurende vier jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer twee jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst, de beoogde ingangsdatum is 1 september 2025.