See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEKI
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: LEKI - szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ - poszczególne pakiety. 2. Zakres przedmiotu zamówienia: Oferowany przez Wykonawcę towar musi: a) Posiadać ważne dokumenty pozwalające na obrót na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83 WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG”. b) Posiadać Pozwolenie Ministra Zdrowia lub Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego - produkty zakwalifikowane jako produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne; - jeżeli dotyczy danego asortymentu; c) Posiadać deklaracje zgodności UE/WE i certyfikat UE/WE /jeśli dotyczy/ - w przypadku wyrobów medycznych w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych d) Posiadać Pozwolenie Ministra Zdrowia lub Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na obrót produktem biobójczym. Produkty za-kwalifikowane jako środki biobójcze w rozumieniu ustawy o produktach Biobójczych – jeżeli dotyczy danego asortymentu; e) Zwalidowane i zgodne z normami europejskimi badania preparatów dezynfekcyjnych. Dokumentem potwierdzającym przeprowadzenie badań i uzyskanie wymaganych wyników są zaświadczenia (certyfikaty) wydane przez uprawnione instytucje na podstawie badań oraz raporty ba-dań mikrobiologicznych wydane przez akredytowane laboratoria posiadające system jakości GLP (Dobrej Praktyki Laboratoryjnej) – wszystkie preparaty, w których Zamawiający wymaga działania bójczego preparatów – jeżeli dotyczy danego asortymentu. f) spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w SWZ, w szczególności warunki określone w opisie przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: – załączniki numer 2, 3 do SWZ. 4. Wymagania wyszczególnione w chociażby w jednym dokumencie stanowiącym załączniki do SWZ będą obowiązujące dla Wykonawcy, jakby były zawarte w całej dokumentacji. 5. Podane w formularzach asortymentowo - cenowych ilości (określają zamówienie podstawowe – bez uwzględnienia opcji) służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania Zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 70% jej maksymalnej wartości i Wykonawcy nie służą żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku niewykorzystania wartości umowy jak w zdaniu pierwszym, Zamawiający może dokonywać zmian (przesunięć) zamawianych ilości w po-szczególnych pozycjach asortymentowych w poszczególnych pakietach. 6. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści niniejszej SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: DZPIZ-380-15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki - Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załącznik numer 2 - poszczególne pakiety.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. ustawy PZP, poprzez zwiększenie (w stosunku do wartości określonych w załączniku 2 do SWZ) w okresie obowiązywania umowy (z zastrzeżeniem możliwości przedłużenia terminu realizacji umowy o 12 miesięcy) szacunkowych ilości asortymentu, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 40% w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego, nie modyfikujących ogólnego charakteru umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku: a) zmiany ilości leczonych pacjentów, b) zmiany świadczeń udzielanych przez Zamawiającego, c) zmiany zapotrzebowania na dany asortyment d) zmiany kontraktu z NFZ. 3. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie, a zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same i jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 4. Zamawiający może z opisanego powyżej prawa opcji skorzystać w całości lub w części. 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. 7. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego liczbę x (nazwa asortymentu) w ramach przedmiotowego uprawnienia Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Leki - Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Leki - Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Leki - Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Leki - Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Leki - Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Leki - Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Leki - Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Leki - Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Leki - Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Leki - Pakiet 11
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Leki - Pakiet 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Leki - Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Leki - Pakiet 14
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Leki - Pakiet 15
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Leki - Pakiet 16
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Leki - Pakiet 17
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Leki - Pakiet 18
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Leki - Pakiet 19
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Leki - Pakiet 20
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Leki - Pakiet 21
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Leki - Pakiet 22
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Leki - Pakiet 23
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Leki - Pakiet 24
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Leki - Pakiet 25
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Leki - Pakiet 26
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Leki - Pakiet 27
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Leki - Pakiet 28
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Leki - Pakiet 29
Interne Kennung: Pakiet 29