2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa systemu backupowego; wsparcie systemu backupowego; dostawa licencji DPS”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu backupowego; wsparcie systemu backupowego; dostawa licencji DPS w podziale na 3 części w zakresie Części I Dostawa pakietu licencji oprogramowania backupowego Dell Data Protection Suite dla 4 CPU wraz z gwarancją i wsparciem technicznym. w zakresie Części II Zapewnienie gwarancji i wsparcia producenta na poziomie minimum ProSupport Next Business Day On-site Service dla posiadanego przez Zamawiającego urządzenia Dell Data Domain DD6400 nr seryjny CRK00222511958 w zakresie Części III Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu do tworzenia kopii zapasowych opartego na Dell Networker oraz Dell Data Domain poprzez dostarczenie i wdrożenie przez Wykonawcę w infrastrukturze Zamawiającego dodatkowego urządzenia deduplikacyjnego oraz zapewnienie gwarancji i wsparcia producenta dla dostarczonego sprzętu na minimum 36 miesięcy. 2. Termin wykonania zamówienia: 1. dla części 1: Wykonawca zobowiązuje się do dostawy pakietu licencji wraz z gwarancją i wsparciem technicznym 14 dni od daty zawarcia umowy. Wsparcie techniczne oraz gwarancja będzie obowiązywała przez okres 24 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. 2.dla części 2: Wykonawca w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy przedłuży usługi gwarancji i wsparcia producenta zgodnie z zakresem i na warunkach określonych w OPZ. Wsparcie oraz gwarancja będą obowiązywały przez okres 24 miesięcy od dnia zakończenia obowiązywania obecnego kontraktu. 3.dla części 3: termin dostawy zgodnie z Ofertą Wykonawcy. Maksymalny czas dostawy to 60 dni od daty zawarcia umowy. Wykonawca dokona wdrożenia dostarczonego sprzętu w terminie nie później niż 30 dni od daty dostawy, zgodnie z Ofertą. Dostarczony sprzęt będzie objęty gwarancją i wsparciem technicznym przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. 3. Jeżeli przedmiot zamówienia obejmuje albo może obejmować produkt ICT lub usługę ICT lub proces ICT, wykonawca jest zobowiązany zaoferować wyłącznie takie produkty ICT, usługi ICT lub procesy ICT, które na dzień składania ofert: 1) nie są wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) nie obejmują produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usługi ICT lub procesu ICT określonych w tej decyzji. 4. Na potwierdzenie spełniania wymagania, o którym mowa w ust. 7 powyżej Zamawiający żąda złożenia wraz ofertą oświadczenia Wykonawcy, że zaoferowany przez niego przedmiot zamówienia nie obejmuje produktów ICT lub usług ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz nie obejmuje produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 tej ustawy, ani usługi ICT lub procesu ICT określonych w tej decyzji. Oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim stanowi przedmiotowy środek dowodowy Zgodnie z art. 107 ust. 2 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość wezwania do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 5. Jeżeli z treści oferty, dokumentów złożonych wraz z ofertą albo wyjaśnień wykonawcy będzie wynikać, że oferta obejmuje rozwiązanie, o którym mowa w ust. 3 pkt 1) lub 2), oferta podlegać będzie odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17) lub pkt 19) uPzp. 6. Opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr nr 1 a, 1 b oraz 1 c do SWZ..
Interne Kennung: p/41/BI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 w związku z art. 138 ust. 2 uPzp. Zgodnie ze wstępnym ogłoszeniem informacyjnym wykorzystywanym do skrócenia terminu składania ofert OJ S 35/2026 19/02/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pakietu licencji oprogramowania backupowego Dell Data Protection Suite dla 4 CPU wraz z gwarancją i wsparciem technicznym.
Beschreibung: w zakresie Części I Dostawa pakietu licencji oprogramowania backupowego Dell Data Protection Suite dla 4 CPU wraz z gwarancją i wsparciem technicznym.
Interne Kennung: p/41/BI/2026 część I
Los: LOT-0002
Titel: Zapewnienie gwarancji i wsparcia producenta na poziomie minimum ProSupport Next Business Day On-site Service dla posiadanego przez Zamawiającego urządzenia Dell Data Domain DD6400 nr seryjny CRK00222511958
Beschreibung: w zakresie Części II Zapewnienie gwarancji i wsparcia producenta na poziomie minimum ProSupport Next Business Day On-site Service dla posiadanego przez Zamawiającego urządzenia Dell Data Domain DD6400 nr seryjny CRK00222511958
Interne Kennung: p/41/BI/2026 część 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
Los: LOT-0003
Titel: Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu do tworzenia kopii zapasowych opartego na Dell Networker oraz Dell Data Domain poprzez dostarczenie i wdrożenie przez Wykonawcę w infrastrukturze Zamawiającego dodatkowego urządzenia deduplikacyjnego oraz zapewnienie gwarancji i wsparcia producenta dla dostarczonego sprzętu na minimum 36 miesięcy. 4.0”.
Beschreibung: w zakresie Części III Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu do tworzenia kopii zapasowych opartego na Dell Networker oraz Dell Data Domain poprzez dostarczenie i wdrożenie przez Wykonawcę w infrastrukturze Zamawiającego dodatkowego urządzenia deduplikacyjnego oraz zapewnienie gwarancji i wsparcia producenta dla dostarczonego sprzętu na minimum 36 miesięcy.
Interne Kennung: p/41/BI/2026 część 3
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung