367238-2026 - Ergebnis
Polen – Lademaschinen auf Reifen – DOSTAWA DWÓCH NOWYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM DO ZUOK W DŁUGOSZYNIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA DWÓCH NOWYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM DO ZUOK W DŁUGOSZYNIE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch nowych ładowarek teleskopowych wraz z osprzętem do ZUOK w Długoszynie. 2. Klasyfikacja wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34144710-8 ładowarki jezdne. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ. 4. Warunki wykonania zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCZG-12/DOSTAWY/2026/02
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 Stück