367254-2025 - Wettbewerb
Polen – Geruchsneutralisierungsgeräte – Dostawa masek i półmasek filtracyjnych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-5
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa masek i półmasek filtracyjnych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa masek i półmasek filtracyjnych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SWZ. Składana oferta powinna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 3.
Vorherige Bekanntmachung386157-2024
Interne Kennung702500054
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42924790 Geruchsneutralisierungsgeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa masek i półmasek filtracyjnych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-5.
BeschreibungCzęść zamówienia nr 1: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
BeschreibungCzęść zamówienia nr 2: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
BeschreibungCzęść zamówienia nr 3: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne KennungZadanie nr 3