2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa produktów spożywczych niezwierzęcych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zakup i dostawa produktów spożywczych niezwierzęcych (kod CPV: 15811000-6, 158120003, 15800000-6, 15300000-1). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ został podzielony na pięć części: 1) I Pieczywo (kod CPV: 15811000-6); 2) II Wyroby cukiernicze (kod CPV: 15812000-3); 3) III Artykuły ogólnospożywcze (kod CPV: 15800000-6); 4) IV Warzywa, owoce (kod CPV: 15300000-1); 5) V Nowalijki (kod CPV: 15300000-1). 2. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: 28/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pieczywo
Beschreibung: Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0002
Titel: Wyroby cukiernicze
Haupteinstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0003
Titel: Artykuły ogólnospożywcze
Los: LOT-0004
Titel: Warzywa, owoce
Beschreibung: wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Nowalijki