2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersysteem Riool-installaties inclusief (service) onderhoud
Beschreibung: De gemeente Overbetuwe is voornemens een meerjaren-overeenkomst te sluiten met Mous Waterbeheer B.V., vestiging Balk, voor het integrale onderhoud van de riool-installaties dit zijn rioolgemalen, pompputten, BBL, regen- en overstortmeters, debietmeters en clusterbesturingen op basis van artikel 2.32 lid 1 sub b van de Aanbestedingswet 2012 (uitsluiting van mededinging wegens technische redenen). Concreet is sprake van een situatie waarin uitsluitend Mous Waterbeheer B.V, de opdracht kan uitvoeren vanwege technische specificaties, interoperabiliteit en kennis van systeemarchitectuur, en waar vervanging tot onevenredige technische risico’s en kosten zou leiden. 900000
Interne Kennung: 4520
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90420000 Abwasserbehandlung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Overbetuwe is voornemens een meerjaren-overeenkomst te sluiten met Mous Waterbeheer B.V., vestiging Balk, voor het integrale onderhoud van de riool-installaties dit zijn rioolgemalen, pompputten, BBL, regen- en overstortmeters, debietmeters en clusterbesturingen op basis van artikel 2.32 lid 1 sub b van de Aanbestedingswet 2012 (uitsluiting van mededinging wegens technische redenen). Concreet is sprake van een situatie waarin uitsluitend Mous Waterbeheer B.V., de opdracht kan uitvoeren vanwege technische specificaties, interoperabiliteit en kennis van systeemarchitectuur, en waar vervanging tot onevenredige technische risico’s en kosten zou leiden.
Interne Kennung: 1