2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/198 Modernizace silnice Toužim - Prachomety
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace silnice II/198 v obci Kosmová v Karlovarském kraji. Stavební práce spočívají v modernizaci stávající silnice II/198 v průjezdním úseku obcí Kosmová v délce cca 0,87 km, zahrnující úpravu konstrukce vozovky včetně sanace podloží, lokální směrové a výškové úpravy komunikace a její rozšíření. Součástí stavby je dále úprava mostu ev. č. 198-032, rekonstrukce a doplnění odvodnění prostřednictvím nové dešťové kanalizace, úpravy místních komunikací a chodníků včetně zajištění bezbariérového přístupu, výstavba a úpravy autobusových zastávek, doplnění veřejného osvětlení a přeložky inženýrských sítí. V rámci realizace budou provedeny také úpravy dopravního značení, organizace dopravy a související terénní a vegetační zásahy včetně kácení dřevin. Stavba bude realizována po etapách za částečných dopravních omezení s návrhem objízdných tras. Dále se jedná o rekonstrukci stávajícího mostu ev. č. 198-031 na komunikaci II. třídy 198 v Kosmové. Součástí modernizace je demolice stávajícího mostu, výstavba nového mostu a úprava předpolí. V rámci úpravy předpolí bude upravena niveleta a zhotovena nová vozovka, aby došlo k plynulému napojení na stávající komunikace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45221110 Bau von Brücken, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: II/198 Modernizace silnice Toužim - Prachomety