See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DIENSTVERLENING OP HET VLAK VAN DUE DILIGENCE
Beschreibung: Aankondiging van gegunde opdracht. Deze overheidsopdracht strekt ertoe om, na afloop van een procedure in twee fases, een raamovereenkomst af te sluiten met maximum vier (4) ondernemers voor bijstand bij het uitvoeren van due diligence op boekhoudkundig en fiscaal gebied in het kader van de acquisitie van een bedrijf of activiteit.
Interne Kennung: FIN/PRO/2025/31
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66121000 Dienstleistungen im Bereich Fusionen und Übernahmen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FIN/PRO/2025/31 - 1
Beschreibung: Deze overheidsopdracht strekt ertoe om, na afloop van een procedure in twee fases, een raamovereenkomst af te sluiten met maximum vier (4) ondernemers voor bijstand bij het uitvoeren van due diligence op boekhoudkundig en fiscaal gebied in het kader van de acquisitie van een bedrijf of activiteit. Zie de opdrachtdicumenten.
Interne Kennung: 1