Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
Erfüllungsort
Beliebiger Ort
Zusätzliche Informationen: Ordregiver henviser til de for rammeaftalen omfattede udvekslingssteder i Bilag 1.1, som omfatter flere steder i Jylland og på Sjælland samt et sted på Fyn. Der er dog ikke krav til, hvor analysearbejdet skal udføres.
Geschätzte Dauer