See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków w programach lekowych oraz innych leków”
Beschreibung: 2.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków w programach lekowych oraz innych leków dla Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie w ilości i opisie określonej w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące pakiety: Pakiet nr 1 Program lekowy 1 Pakiet nr 2 Program lekowy 2 Pakiet nr 3 Program lekowy 3 Pakiet nr 4 Program lekowy 4 Pakiet nr 5 Program lekowy 5 Pakiet nr 6 Immunoglobuliny 1 Pakiet nr 7 Chemioterapia Pakiet nr 8 Leki różne 1 Pakiet nr 9 Import docelowy Pakiet nr 10 Immunoglobuliny 2 Pakiet nr 11 Immunoglobuliny 3 Pakiet nr 12 Immunoglobuliny 4 Pakiet nr 13 Immunoglobuliny 5 Pakiet nr 14 Leki różne 2 Pakiet nr 15 Immunoglobuliny 6 Pakiet nr 16 Program lekowy 6 Pakiet nr 17 Program lekowy 7 Ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ (Specyfikacja asortymentoo-cenowa)
Vorherige Bekanntmachung: 148308-2026
Interne Kennung: ZSM/ZP/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Leki różne 1
Beschreibung: Pakiet nr 8 Leki różne 1 (9 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Leki różne 2
Beschreibung: Pakiet nr 14 Leki różne 2 (7 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: Pakiet 14