See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie geautomatiseerde chromosoom preparatie
Beschreibung: Aankoop van laboratorium apparatuur waarmee geautomatiseerd chromosoom preparaten t.b.v. sequencing kunnen worden gemaakt.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naast aankoop van de apparatuur worden ook afspraken gemaakt over de ondersteuning over het leveren van passend onderhoud