367493-2026 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury informacyjno-edukacyjnej przygotowanej osobno dla każdej grupy chorób przewlekłych z zakresu: kardiologii, diabetologii, pulmonologii, endokrynologii, nefrologii w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie wkładu merytorycznego do broszury informacyjno-edukacyjnej przygotowanej osobno dla każdej grupy chorób przewlekłych z zakresu: kardiologii, diabetologii, pulmonologii, endokrynologii, nefrologii w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wkładu merytorycznego do broszury informacyjno-edukacyjnej przygotowanej osobno dla każdej grupy chorób przewlekłych z zakresu: kardiologii, diabetologii, pulmonologii, endokrynologii, nefrologii w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. Zamówienie zostało podzielono na 5 części: 1) Część 1: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu diabetologii – 1 broszura informacyjno-edukacyjna; 2) Część 2: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu kardiologii – 4 broszury informacyjno-edukacyjne; 3) Część 3: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu endokrynologii – 3 broszury informacyjno-edukacyjne; 4) Część 4: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu pulmonologii – 2 broszury informacyjno-edukacyjne; 5) Część 5: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu nefrologii – 1 broszura informacyjno-edukacyjna. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części lub na dowolnie wybrane części. Zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy na wszystkie Części. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 4. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung49572-2026
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.53.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu diabetologii – 1 broszura informacyjno-edukacyjna
Beschreibung1. Część 1: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu diabetologii – 1 broszura informacyjno-edukacyjna; 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu kardiologii – 4 broszury informacyjno-edukacyjne
Beschreibung1. Część 2: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu kardiologii – 4 broszury informacyjno-edukacyjne; 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu endokrynologii – 3 broszury informacyjno-edukacyjne
Beschreibung1. Część 3: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu endokrynologii – 3 broszury informacyjno-edukacyjne; 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu pulmonologii – 2 broszury informacyjno-edukacyjne
Beschreibung1. Część 4: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu pulmonologii – 2 broszury informacyjno-edukacyjne; 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu nefrologii – 1 broszura informacyjno-edukacyjna
Beschreibung1. Część 5: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszury z zakresu nefrologii – 1 broszura informacyjno-edukacyjna; 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.