See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud
Beschreibung: Groenonderhoudswerkzaamheden Groenonderhoudswerkzaamheden van maart t/m uiterlijk december 2026
Interne Kennung: zaaknr.: 3986553
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Overeenkomst ter overbrugging voor de binnenkort te publiceren (voor-)aankondiging voor de nieuwe overeenkomst welke 1-1-2027 in gaat. De reden voor de overbrugging is dat actuele en betrouwbare informatie ontbreekt die nodig is over het areaal, de objecten en de benodigde werkzaamheden, voor het opstellen van een volledig en zorgvuldig bestek. Deze gegevens bleken onvolledig en niet geheel op orde te zijn en tevens niet (op korte termijn) digitaal beschikbaar, waardoor de geplande aanbesteding niet tijdig heeft kunnen plaatsvinden. De noodzaak tot tijdelijke voortzetting vloeit niet primair voort uit een planningsprobleem. Er is tijdig gestart met de voorbereiding van de aanbesteding. In de laatste fase van de voorbereiding zijn er echter wel zaken naar voren gekomen en inzichten ontstaan die maken dat het proces langer duurt waardoor de geplande aanbesteding niet (tijdig) kon worden gepubliceerd. De onderhavige overbruggings-overeenkomst wordt afgesloten voor de maximale duur van 1 maart 2026 tot uiterlijk 31 december 2026 onder toepassing van de Aanbestedingswet artikel 2.32 lid 1b&c. Mededinging om technische redenen ontbreekt & dwingende spoed. De spoed ontstaat in dit geval omdat de werkzaamheden niet kunnen worden onderbroken zonder onaanvaardbare gevolgen voor de openbare ruimte en het is onmogelijk gebleken om voor de overbrugging voldoende mededinging te garanderen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Groenonderhoudswerkzaamheden Groenonderhoudswerkzaamheden van maart t/m december 2026
Interne Kennung: 1