2. Verfahren
Verfahren
Titel: „DOSTAWA JAJ”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jaj dla 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 553223-2023
Interne Kennung: 37/z/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami odnośnie realizacji zamówienia zawierają: - formularz oferty - załącznik nr 1 do SWZ; - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ; - projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 5 do SWZ;
Interne Kennung: 37/z/2025 dostawa jaj
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający zastrzega sobie w ramach prawa opcji do zwiększenia wartości umowy: 1) zwiększenia wartości zamówienia o 350 % wartości umowy netto na zakup dodatkowych ilości towarów wyszczególnionych w załączniku nr 2 do SWZ tj. formularzu cenowym. Zamawiający informuje, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. W przypadku wykorzystania zamówienia w kwocie podstawowej przed 31.12.2024 r. zostanie uruchomiona opcja z terminem realizacji do 31.12.2024 r.