2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2026-2027
Beschreibung: Zakres usług serwisowych pojazdów obejmuje: 1) okresowe przeglądy techniczne wynikające z eksploatacji oraz określonego przebiegu, wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów pojazdów wraz z zagwarantowaniem części zamiennych i materiałów pomocniczych (np. oleje, smary, normalia, chemia techniczna), 2) diagnostyka, naprawy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdów wraz z zagwarantowaniem części zamiennych i materiałów pomocniczych (np. oleje, smary, normalia, chemia techniczna),
Vorherige Bekanntmachung: 62612-2026
Interne Kennung: ZP-62-SKW-2025, Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2026-2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2026 -2027 – II edycja
Beschreibung: Zakres usług serwisowych pojazdów obejmuje: 1) okresowe przeglądy techniczne wynikające z eksploatacji oraz określonego przebiegu, wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów pojazdów wraz z zagwarantowaniem części zamiennych i materiałów pomocniczych (np. oleje, smary, normalia, chemia techniczna), 2) diagnostyka, naprawy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdów wraz z zagwarantowaniem części zamiennych i materiałów pomocniczych (np. oleje, smary, normalia, chemia techniczna)