See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy i przebudowy Liceum Ogólnokształcącego nr III przy ul. Składowej 5 we Wrocławiu oraz dróg z zagospodarowaniem działki szkolnej i infrastrukturą techniczną dla obsługi komunikacyjnej obiektu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji na podstawie dokumentacji projektowej.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy i przebudowy Liceum Ogólnokształcącego nr III przy ul. Składowej 5 we Wrocławiu oraz dróg z zagospodarowaniem działki szkolnej i infrastrukturą techniczną dla obsługi komunikacyjnej obiektu i oddanie jej Zamawiającemu wraz z uzyskaniem i doręczeniem Zamawiającemu decyzji o pozwoleniu na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu do budowy lub wykonywania innych robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie Dokumentacji.
Interne Kennung: NZ.362.4.LO-III.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001