See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup aparatu RTG i aparatu densytometrycznego do pracowni RTG w przychodni przy ul. Tatrzańskiej 109 wraz z pracami przystosowawczymi (modernizacyjne i inwestycyjne) w celu zamotywania i uruchomienia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: „Zakup aparatu RTG i aparatu densytometrycznego do pracowni RTG w przychodni przy ul. Tatrzańskiej 109 wraz z pracami przystosowawczymi (modernizacyjne i inwestycyjne) w celu zamotywania i uruchomienia”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Szczegółowy opis prac przystosowawczych został zamieszczony w załączniku nr 2A i 2B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 181656-2026
Interne Kennung: MCMG-ZP.2710.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis prac przystosowawczych został zamieszczony w załączniku nr 2A i 2B do SWZ.