36762-2026 - Wettbewerb
Polen – Organisation von Messen und Ausstellungen – Wykonanie wystawy czasowej pt. „m.s. Piłsudski, m.s. Batory. Statki, które opowiedziały Polskę światu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie wystawy czasowej pt. „m.s. Piłsudski, m.s. Batory. Statki, które opowiedziały Polskę światu”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wystawy czasowej pt. „m.s. Piłsudski, m.s. Batory. Statki, które opowiedziały Polskę światu”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części III SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy. 4. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. W przypadku, gdy Zamawiający w opisie przedmiotu niniejszego zamówienia wskazał pochodzenie (markę, znak towarowy, producenta, dostawcę) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one realizację prac w zgodzie z dokumentacją składającą się na opis przedmiotu zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych, od założonych w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungZP/27-26/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212310 Bauarbeiten für Ausstellungsgebäude, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39154100 Messestände, 39171000 Schauvitrinen, 39133000 Auslagensysteme, 39154000 Messeeinrichtungen, 32322000 Multimediaausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231300 Bildschirme, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32354500 Videofilme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wystawy czasowej pt. „m.s. Piłsudski, m.s. Batory. Statki, które opowiedziały Polskę światu”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części III SWZ.