2. Verfahren
Verfahren
Titel: VLTAVSKÁ FILHARMONIE – ZAJIŠTĚNÍ AUTOMATICKÉHO ZÁLOHOVÁNÍ PROJEKTOVÝCH DAT VČETNĚ DISASTER RECOVERY
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je ze strany dodavatele řádné a včasné provádění automatického zálohování veškerých projektových dat aktuálně uložených na 10 platformě Autodesk Forma včetně všech parametrů a služeb specifikovaných ve Smlouvě a jejích přílohách („Služby“). Služby jsou členěny do čtyř (4) fází dle typu činnosti: a) Fáze 0 – Činnost č. 0 – Nastavení a konfigurace, tj.: úvodní nastavení a konfigurace Sync Tool a zálohovacího prostředí dle Přílohy č. 1 Smlouvy. Dodavatel se zavazuje v rámci této Fáze 0 zajistit veškeré činnosti specifikované v příloze č. 1 Smlouvy, jakož i veškeré další činnosti, které jsou pro daný typ služeb obvyklé a které lze s ohledem na účel Smlouvy a povahu poskytovaných Služeb rozumně požadovat. („Činnost č. 0“ nebo „Fáze 0“); b) Fáze 1 – Činnost č. 1 – Synchronizace složek, souborů a jejich verzí, tj.: pravidelné zálohování projektových dat uložených na platformě Autodesk Forma, a to v rozsahu, způsobem a za podmínek podrobně specifikovaných ve Smlouvě a jejích přílohách. Dodavatel se zavazuje v rámci této Fáze 1 zajistit veškeré činnosti specifikované v příloze č. 1 Smlouvy, jakož i veškeré další činnosti, které jsou pro daný typ služeb obvyklé a které lze s ohledem na účel Smlouvy a povahu poskytovaných Služeb rozumně požadovat. Dodavatel je při plnění dle této Fáze 1 povinen aktivně spolupracovat a koordinovat se s týmy VLF a MHMP, s PM VF a dalšími dodavateli určenými Objednatelem. („Činnost č. 1“ nebo „Fáze 1“); c) Fáze 2 – Činnost č. 2 – Synchronizace Issues, Account users, Business units a Project roles, aby byly všechny informace aktuální a konzistentní (tyto činnosti se zahájí na pokyn Zadavatele) a dále dle přílohy č. 1 Smlouvy. Dodavatel se zavazuje v rámci této Fáze 2 zajistit veškeré činnosti specifikované v příloze č. 1 Smlouvy, jakož i veškeré další činnosti, které jsou pro daný typ služeb obvyklé a které lze s ohledem na účel Smlouvy a povahu poskytovaných Služeb rozumně požadovat. („Činnost č. 2“ nebo „Fáze 2“); d) Fáze 3 – Činnost č. 3 – Ad hoc činnosti, tj. činnosti prováděné výhradně na pokyn Zadavatele, zahrnující zejména: disaster recovery, konzultace, vizualizace dat, příprava mechanismu offline záloh, řízení záloh a obnovy dat (Recovery Engine), tzv. exit PDS a další činnosti související s Předmětem plnění dle Přílohy č. 1 Smlouvy . Dodavatel se zavazuje v rámci této Fáze 3 zajistit veškeré činnosti specifikované v příloze č. 1 Smlouvy, jakož i veškeré další činnosti, které Zadavatel zadá písemným pokynem a které souvisejí s Předmětem 11 plnění, a dále činnosti, které jsou pro daný typ služeb obvyklé a které lze s ohledem na účel Smlouvy a povahu poskytovaných Služeb rozumně požadovat. e) („Činnost č. 3“ nebo „Fáze 3“); Předmět Veřejné zakázky je blíže vymezen v přílohách Zadávací dokumentace (zejména v návrhu Smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 ZD).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VLTAVSKÁ FILHARMONIE – ZAJIŠTĚNÍ AUTOMATICKÉHO ZÁLOHOVÁNÍ PROJEKTOVÝCH DAT VČETNĚ DISASTER RECOVERY
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VÝHRADA ZMĚNY ZÁVAZKU Změny závazku ze Smlouvy dle § 100 odst. 1 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze Smlouvy v průběhu plnění závazku ze Smlouvy. Jednotlivé změny Smlouvy jsou vymezeny v návrhu Smlouvy (který tvoří přílohu č. 2 ZD). Změna dodavatele podle § 100 odst. 2 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze Smlouvy, pakliže dojde k předčasnému ukončení Smlouvy s Vybraným dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn uzavřít Smlouvu s novým dodavatelem, který se výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním Zadávacím řízení. Změna dodavatele bude provedena za splnění podmínek stanovených v § 222 ZZVZ uzavřením smlouvy mezi Zadavatelem a novým dodavatelem. Obsah smluvního vztahu s novým dodavatelem musí odpovídat původní nabídce nového dodavatele předložené v Zadávacím řízení. Pokud účastník Zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původního Vybraného dodavatele nebo bude jeho nabídka posouzena jako nesplňující zadávací podmínky, je Zadavatel oprávněn obrátit se za týchž podmínek na účastníka Zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí dle výsledku hodnocení v původním zadávacím řízení. Zadavatel si dále ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje, že v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů po uzavření smlouvy je Zadavatel oprávněn do existujícího závazku změnu na straně dodavatele promítnout a dále pokračovat ve smluvním vztahu, pokud: a) jsou zbývající dodavatelé schopni realizovat předmět plnění v plném rozsahu; a b) zbývající dodavatelé nadále splňují kritéria kvalifikace dle ZD. V takovém případě se zbývající dodavatelé (téhož sdružení) zavazují uzavřít se Zadavatelem bezodkladně dodatek, který bude uvedené záležitosti upravovat. V případě, že zbývající dodavatelé nebudou splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci nebo nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu s výjimkou dovolených změn závazků, může Zadavatel uzavřít smlouvu s druhým či dalším účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v Zadávacím řízení, a to dle pravidel určených v článku ZD.