2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nájem zařízení pro měření rychlosti vozidel 2026
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je a) nájem měřících zařízení pro úsekové měření rychlosti v úsecích specifikovaných v příloze č. 1 ZD, b) zajištění provozu měřících zařízení včetně automatizovaného přenosu dat o průjezdech vozidel a o provedeném měření a c) poskytnutí dalších činností a služeb uvedených v přílohách č. 1 a 3 ZD, a to po dobu 60 měsíců od počátku doby nájmu.
Interne Kennung: VZ 2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38570000 Regel- und Steuerinstrumente und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: - spočívající v prodloužení trvání smlouvy nejdéle o dalších 12 měsíců - spočívající v přemístění měřícího zařízení na základě požadavku zadavatele - spočívající ve změně výchozího umístění měřícího zařízení na základě požadavku zadavatele