2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szkolenie SQL dla 3 pracowników w ramach realizacji programu EUAF 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa szkolenia SQL dla 3 pracowników w ramach realizacji programu EUAF 2024. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ, który stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy. Projektowane postanowienia umowy – wzór umowy wraz z załącznikami (zwane dalej wzorem umowy), stanowiące Załącznik nr 4 SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy