2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby kotłowni olejowych do Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku - Świerku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego na zabezpieczenie potrzeb kotłowni olejowych do Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku Świerku o właściwościach zgodnych z normą PN-C-96024:2020-12 wg rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, w ilości szacunkowej około 2 000 000 litrów. Minimalna gwarantowana ilość oleju opałowego wynosi 1 300 000 l.
Interne Kennung: EZP.270.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001