367831-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Rekonstrukce Českého domu
Wettbewerbsbekanntmachung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce Českého domu
Beschreibung: Předmětem Soutěže je získat nejvhodnější návrh rekonstrukce a stavebních úprav historického objektu Českého domu ve Frýdku-Místku pro novou funkci Střediska volného času a jeho napojení na nejbližší okolí. Kromě citlivé obnovy historické části se očekává tvůrčí práce s prostorovým řešením a případnou novou přístavbou pro zajištění dostatečných kapacit a vhodných návazností provozu. Součástí návrhu bude i zapojení Českého domu do sousedícího parku a jeho dopravní obslužnost.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000040