2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Een partner voor het applicatiebeheer van de gehele Afas omgeving (Financiële-, inkoop-, personeels- en salarisadministratie).
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op de Europese aanbesteding voor een partner voor het applicatiebeheer van de gehele Afas omgeving (Financiële-, inkoop-, personeels- en salarisadministratie, een Afas-partner). Uitgaven per jaar voor deze opdracht lagen op circa € 100.000,- inclusief BTW. De werkzaamheden bestonden uit circa 40% beheervraagstukken en 60% projecten. De meeste projecten zijn afgerond en zal naar verwachting de komende jaren significant lager (lager dan de waarde van de reguliere beheerfee) uitvallen. De raming per jaar zal daarmee uitkomen op circa € 50.000,- per jaar.
Interne Kennung: AVA25AFA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst wil een overeenkomst afsluiten voor een duur van 24 maanden met de mogelijkheid tot verlenging van maximaal driemaal 24 maanden. Aangezien het een voortzetting van de huidige salarisverwerking en beheer is, kan een overgang plaatsvinden in een gebroken boekjaar. Alle koppelingen blijven zoals die zijn. Avalex wil in geen geval een andere applicatie gebruiken, inschrijver mag dus zelf geen licentie te leveren. Gezien de te verwachten gemiddelde jaarlijkse uitgave, de beoogde duur en de drempel voor Europees aanbesteden zal Opdrachtgever dit Europees moeten aanbesteden.