2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionals en Printers
Beschreibung: Het leveren en onderhoud van de multifunctionals en printers voor de gemeente Apeldoorn (inclusief Tribuut) en de gemeente Epe. Zie leidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van 5 x 1 jaar
367864-2026 - Resultaat
Nederland – Printers en plotters – Multifunctionals en Printers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Multifunctionals en Printers
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie leidraad Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van 5 x 1 jaar