See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET IV 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz lub dyrekcji PAKIET V 1. Ubezpieczenie Cyber Risk
Vorherige Bekanntmachung: 71191-2026
Interne Kennung: SWZ nr 3014/2026/Kraśnik
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: SWZ nr 3014/2026 Kraśnik Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: SWZ nr 3014/2026 Kraśnik Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ nr 3014/2026 Kraśnik Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz lub dyrekcji
Interne Kennung: SWZ nr 3014/2026 Kraśnik Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: 1.Ubezpieczenie Cyber Risk
Interne Kennung: SWZ nr 3014/2026 Kraśnik Pakiet V